masáže, Bohumín, masáž pro páry, párová masáž, masáž pro dva, zážitek, pro zamilované, kam na rande, romantika

Dopřejte si dvojnásobnou radost během párové masáže v Solné Jeskyni

Pociťujete nedostatek přítomnosti ve vašem vztahu, protože spolu trávíte příliš málo času? Vyberte si společnou aktivitu, která vám umožní relaxovat, prožít společně příjemné chvíle a obnovit tak lásku a důvěru ve vašem vztahu. Společná masáž a odpočinek mohou mít pozitivní vliv nejen na váš vztah, ale i na fyzický stav vašeho těla. Nebo jen máte blízkou přítelkyni, dceru nebo maminku, se kterou byste si rádi užili společný čas?

Co takhle strávit společně čas v Solné Jeskyni a nechat se hýčkat a opečovávat? Čekají na vás zkušené masérky, Adéla a Gabka, které se vám budou věnovat nekonečnou hodinu a půl.

 

🌿 Uchopte společně chvíle klidu a relaxace s naší exkluzivní párovou masáží pro dva, která vám přinese nezapomenutelný zážitek spojený se zdravím a pohodou. 🌿

 

Proč si vybrat naši párovou masáž?

🌟🌟🌟

 

Život je plný výzev a tempa, a proto si zasloužíte společný čas jen pro sebe.
 • Netradiční zážitek
  Prožíjte příjemné chvíle s partnerem při speciálně navržené masáži pro páry, která posílí váš vztah a vytvoří nezapomenutelné vzpomínky.

 • Profesionální masérky
  Naše zkušené masérky vám poskytnou individuální péči, zaměřenou na uvolnění těla i mysli.

 • Zdravé prostředí
  Ponořte se do nádherného prostředí naší Solné Jeskyně, kde vás čekají pohodlná lehátka, tlumené světlo a uklidňující hudba.

 • Zdravé tělo
  Masáž podporuje lepší prokrvení, což zajistí přísun živin do svalů a tkání, urychlí regeneraci a sníží bolesti. Cílená masáž na záda, nohy a šíji může uvolnit svalové napětí a redukovat bolesti spojené s každodenním stresem.

 • Doprovodný program
  Vychutnejte si společně nejen masáž, ale i odpočinek na futonu, kde se vaše těla ještě více uvolní, a zakončete zážitek lahodným čajem.

 

🌺🌺 🌺
Rezervujte si nyní vaši párovou masáž a otevřete dveře do světa společné pohody a lásky!


 

 

Průběh masáže je následující:

🌟🌟🌟

 

 • 1. Rezervace
  Přijdete v smluvený termín do solné jeskyně, kde vás na recepci uvítají naše zkušené masérky. Ty vás provedou do speciálně připravené solné jeskyně, kde na vás čekají pohodlná lehátka. Odložíte si, usadíte se a relaxujete do příchodu masérek.

 • 2. Komlexní masáž
  Samotná masáž trvá 60 minut a zahrnuje komplexní ošetření celé zadní části těla, se zaměřením na nohy, záda, šíji a ruce.

 • 3. Občerstvení a relax
  Po skončení masáže vám masérky poskytnou dostatek času na oblékání. Následně vám přinesou lahodný čaj a doprovodí vás na odpočívadlo. Zde se můžete ponořit do relaxační atmosféry, kde příjemná hudba doprovází vaše tělo, zatímco si vychutnáváte svůj čaj.

Nemusíte se starat o žádné detaily. Pro váš maximální komfort jsou k dispozici ručníky, deky a veškeré potřebné vybavení.

 

Přijďte si užít svůj čas, ať je to s kýmkoliv
Těší se na vás

💞
  Adéla a Gabka  

Párová masáž je ideálním způsobem, jak si vytvořit odpočinkový prostor ve společnosti toho, na kom vám záleží. Překročte hranice běžného a objevte svět vzájemné relaxace a porozumění s naší párovou masáží.

Jsem masérka, průvodkyně ke klidu a maminka dvou dětí (Amálky a Honzíka). Touhu založit místo pro odpočinek, výjimečné místo, které veřejnosti nabídne klid, jsem nosila v srdci velmi dlouho. Touha se změnila v lednu roku 2022 v realitu, a toto místo již vítá každého, kdo potřebuje napravit tělo nebo hledá klid a uvolnění. Adéla EckertováMasáže Bohumín
 • Sdílet s přáteli:
©2021 - 2024 Vytvořil s láskou Stanislav Drako.