Relaxační centrum Časté dotazy a odpovědi

Jaké masáže nabízíte?

V mém malém ráji relaxace nabízím širokou škálu masáží. Od tradiční relaxační masáže po speciální techniky zaměřené na uvolnění svalů a zlepšení celkové pohody.

Jak si můžu zarezervovat masáž?

Rezervace jsou jednoduché! Můžete mě kontaktovat telefonicky nebo přes e-mail. Ráda vám osobně doporučím tu nejlepší masáž pro vaše potřeby.

Jaké jsou ceny masáží?

Ceny se liší podle typu masáže. Cenová struktura je přehledná a bez skrytých poplatků. Vždy se snažím nabídnout kvalitní péči za férovou cenu.

Jak dlouho obvykle trvá jedna masážní seance?

Doba trvání masáže závisí na jejím typu. Od krátkých 30-ti minutových až po rozsáhlé 90-ti minutové seance. Vždy se však snažím přizpůsobit se vašim časovým možnostem.

Jaká je moje úloha během masáže?

Vaše jediná úloha během masáže je relaxovat. Připravím vám pohodlné prostředí a postarám se o zbytek.

Můžu si vybrat hudbu během masáže?

Samozřejmě! Vaše pohoda je pro mě prioritou. Můžete si vybrat hudbu dle svých preferencí nebo mi nechat volnost vybrat pro vás ty správné uklidňující melodie.

Jaký je rozdíl mezi relaxační a hloubkovou masáží?

Relaxační masáž je zaměřena na uvolnění a odpočinek, zatímco hloubková masáž se zaměřuje na specifické svalové problémy. Ráda vám poradím, která technika bude pro vás nejlepší.

Je vhodné přijít na masáž, pokud mám nějaké zdravotní problémy?

Samozřejmě. Před začátkem masáže se vždy zeptám na vaši zdravotní historii a přizpůsobím masáž vašim potřebám. Pokud máte nějaké obavy, dejte mi vědět, a společně najdeme řešení.

Jak často bych měl/a chodit na masáže?

Frekvence masáží závisí na vašich individuálních potřebách a cílech. Někteří si užívají pravidelné masáže každý měsíc, zatímco jiní preferují častější návštěvy. Doporučím vám vhodnou frekvenci během konzultace.

©2021 - 2024 Vytvořil s láskou Stanislav Drako.